Takip Edin

Bloglarımıza ciddi emekler harcıyoruz. Bunun sonucu olarak daha çok kişiye ulaşmaya ve daha çok okunmaya çalışıyoruz. Bir blogger için en mutluluk verici duygulardan bir tanesi bu olsa gerek. Hal böyle olunca bu sabit sayfayı hazırlamak gerekliliği ortaya çıktı.

“Biraz Yazalım”’ı şu an için hangi kanallardan takip edebilirsiniz, bunlardan bahsetmek istiyorum. İlerde yeni takip kanalları olursa bu yazıyı güncelleyeceğimi de bildirmek isterim.


Facebook Sayfamızdan Takip Edin:

Blogumuzun yan sütununda da yer alan, Biraz Yazalım Facebook sayfası aracılığıyla blogumuzu takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz içeriklerimizi paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasında yardımcı olabilirsiniz.


Google + Sayfamızdan Takip Edin:

Google’ın sosyal ağı Google +’yı kullanıyorsanız, Biraz Yazalım’ın Google + Sayfası aracılığıyla yeni yazılarımızı ve blog konularımızla alakalı yaptığımız paylaşımları oradan takip edebilirsiniz. Ayrıca Biraz Yazalım'ın kurucusu olarak benim Google + Profilimi de takibe alabilirsiniz.


Twitter’dan Takip Edin:

Eğer bir Twitter kullanıcısıysanız Biraz Yazalım’ın Twitter hesabını takip ederek, yeni yazılarımıza ve yaptığımız blog konularımızla alakalı paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.


RSS Okuyucularından Takip Edin:

Blogları RSS okuyucular ile takip edenlerdenseniz, Biraz Yazalım’ın RSS adresi olan http://feeds.feedburner.com/BirazYazalim adresini kullanarak takibe başlayabilirsiniz.


E-posta Yoluyla Takip Edin:

Ben sosyal medyayı ve Rss’yi kullanmıyorum diyorsanız, size göre bir çözümümüz daha var. O da bizi e-mail yoluyla takip etmek. Yeni yazılarımız yayınlandığı zaman e-mail yoluyla bundan haberdar olmak istiyorsanız, Buradan e-posta adresinizi girerek onay işlemini yaptıktan sonra Biraz Yazalım’da yeni yazı yayınlandığında bundan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca blogumuzun sol sütununda yer alan e-posta aboneliği formundan da blogumuza abone olabilirsiniz.


Bloglovin’den Takip Edin:

Follow on BloglovinBloglovin bir Rss okuyucu sitesi. Bloglovin üzerinden de bizi takip edebilirsiniz.


Google Friend Connect ile Takip Edin:

Blogumuzun solunda yer alan yan sütununda bulunan, “Blogumuzun İzleyicileri” bölümünden “Bu siteye katılın” butonuna tıklayarak, bizi Google Friend Connect üzerinden de takip edebilirsiniz.


Gördüğünüz gibi siz okuyucularımıza bizi takip edebilmeniz için pek çok seçenek sunuyoruz. Bir veya birkaç kanaldan bizleri takip edebilir, son yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz. Beğendiğiniz yazılarımızı paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun…

NOT: Yeni takip seçeneklerimiz oluşursa bu sayfa güncellenecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder