Hakkımızda


"Biraz Yazalım" bir anda ortaya çıkan bir blog sitesi…


Çeşitli konularda yazılar yayınlayarak, internet denilen bu uçsuz bucaksız bilgi denizine bizimde katkımız bulunsun istedik. Çok uzatmadan, çok sıkmadan, bilgilendirmek ve farklı bakış açıları yakalamak için belirlediğimiz ana kategorilerde yazılar yazacağız.


Bu kategorileri, blogumuzun ismi gereği ileride yeni alanlar açılabileceğini de belirterek, şu şekilde sıralayabiliriz:


  • İnternet
  • Kitap
  • Çizgi Roman
  • Doğa ve Çevre
  • Enerji

Bunun yanında yukarıda saydığımız kategorilerde ilgi çekici yazı dizileri ve röportajlar hazırlayarak farklı şekillerde de içeriğimizi okuyucularımızla paylaşmayı arzuluyoruz.


“Biraz Yazalım” blog sitemizde özgün ve kaliteli paylaşımlar yaparak bilgilerimizi paylaşmak en büyük amacımızdır. Yazılarımıza yapacağınız yorumlarınızın bizi çok memnun edeceğini belirtmek istiyoruz. Yorumlar hem konuya dahil olmanızı sağlayacak, hem de bizi motive edecektir. Bu yüzden yazılarımıza yorumlarınızı bırakmaktan çekinmeyin. Bizi mutlu edersiniz. :)

Ayrıca sizinde bir blogunuz varsa ve Biraz Yazalım'da yazınızın yayınlanmasını isterseniz Misafir Blogculuk Sayfamıza göz atabilirsiniz.


28 Ocak 2012 Cumartesi itibariyle yayın hayatına başlayan sitemiz herkese hayırlı olsun...

 İyi okumalar..


Blogumuz Kullanımı:

Blogumuzda yayınlanan içerikler aksi belirtilmedikçe bizim tarafımızdan hazırlanmış, bize ait içeriklerdir. İçeriklerimiz ile şunları yapabilirsiniz;

  • Sosyal medya butonlarımızı kullanarak, facebook, twitter, google+ vb. sosyal ağlarda içeriğimizin linkini paylaşabilir, dağıtabilirsiniz. 
  • İçeriğimize ait linkler diğer sayfalarda paylaşılabilir, kaynak olarak gösterilebilir. Ancak yazılarımızın tamamı veya bir kısmı izinsiz olarak kullanılamaz, yayınlanamaz.
yukarıdaki kurallar dışında yapılan hareketler "5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu"'na göre telif hakkı doğurur. İçeriğimizin habersiz ve yukarıdaki şartlar dışında izinsiz kopyala yapıştır yoluyla yayınlanması yasaktır.